Měl jsem tu možnost poznat na vlastní kůži systém cizinecké legie, kde jsem sloužil 15 let. Cizinecká legie má dnes za sebou již 190 let své minulosti, kde se potkávají národnosti mužů z více než 180-ti rozdílných národností, kultur a všech náboženství pod taktovkou francouzského jazyka.  Je to největší týmové uskupení na světě, kdy všichni táhnou za jeden provaz. Tento princip legionáři udržují díky pravidelnému a každodennímu rytmu, který vytváří zázemí pro tým a izoluje jednotlivce, kteří z tohoto silného uskupení sami odpadají.

Každý člen v řadách legie vytváří hodnotu, která roste v neskutečnou sílu této jednotky. Duchovní tradice a propojení s touto silou tomuto celku přidávají nadpozemskou energii. Legionářský válec, který se pomalu, ale jistě sune vpřed, nemá překážku, která by tento kolos zastavila. Je to důkaz spojených hodnot, které legionáře spojují v jeden pevný celek.

A proto hodnoty, které spojují muže z celého světa a vytvářejí jedinečné seskupení, jsou podnětem k zamyšlení pro dnešní, čím dál více náročnější integraci moderní doby.

Dnes jako nikdy předtím máme nespočetné možností různorodých možností spojení napříč profesemi, koníčky, generacemi, kulturami i oceány. Spojení je myšleno nalezením energie, která nám pomáhá v reálném a dnes i převažujícím virtuálním světě. Živé spojení lidí s lidmi nám dává možnost udržování si a budování kvalitních lidských vztahů.

Člověk s osobní motivací se cítí dobře, již při probuzení a po celý den jede dobrovolně naplno. Patřit do komunity spojení a pomoci, kde naleznete hodnoty i svojí identitu vám dodává potřebnou energii a smysl pro komunitu a udržení osobního růstu nutného pro dlouhodobé osobní cíle.

Jde o spojení a přímé pomoci, jak podávat skvělé výkony v profesním, tak i v soukromém životě. Přímý dialog, dotek, pohlazení, jsou nejdůležitějším faktorem spojení a efektivní účinnosti rozvoje každého jedince. Odhalit zkušenosti a další možnosti k zacelení mezer neznalosti z životních cest. Nabídnout jasnou strategii, dobrou technologii, odměny a spoustu dialogů ke sladění osobních zájmů a životních cílů.

Myslete na to, že když umíráme, nic není důležité. S námi umírají i vzpomínky, starosti, obchody, lásky, peníze, strach, stromy a nespočetné světy. Když žijeme, zapomínáme na svůj střed, na naše hluboké vědomí, které je zdrojem našeho života. Většinu času se lidská bytost ztrácí v problémech společného života, a brzy se stává jejich obětí.

Najít smysl života, mnohokrát není tak složité, jelikož postačí být jeden druhému na blízku.

Stan Gazdik