COVID-19
Dnes je to již měsíc, co COVID začal opět útočit v plné síle. Poslední týden ve škole Philippe byl v pohodě a Oliver v tom posledním týdnu ve škole se nakazil od spolužáka, který byl na zakázané soukromé hudební výuce s učitelkou, která učila nakažena! Je to k nasrání, jak lidé jsou arogantní a hloupí, že si neuvědomují rizika. Ale na druhou stranu se nedivím, že je na světě plno zlých lidí a dnes jich je i čím dál víc. Vzpomínám, když začala nemoc AIDS, také se našlo několik jednotlivců, kteří záměrně šířili tento vir z důvodů osobní nespokojenosti a nevyrovnanosti s nákazou.
 
Proto si myslím at’ je to co je to, je nutné dodržovat alespoň hygienická nastavená pravidla. Oliver šel na první test a ten byl negativní po týdnu šel na druhý a ten byl zase pozitivní, ikdyž po celou tu dobu byl jenom doma. Manželka Jana ta byla pryč na přenosu, takže nebyla možnost se nějak nakazit. Takže si říkám, jak jsou věrohodné testy? Poté šli Jana s Philippem po týdnu na testy také, které byly negativní a já, jelikož nikam nechodím, tak na testy zatím dle mé úvahy nemám potřebu jít. Po celou dobu naší karantény s kluky sportujeme každé ráno, děláme cviky na břicho a ramena a tento týden jsem i každé ráno udělali výklus 1.7km a samozřejmě domácí škola, která zabere také docela času. Dnes jsme byly s Oliver opět na testech a ty byly negativní, já věřím, že pohyb lečí a již brzy bude opět zase všechno fajn.
 
Nesmíme, ale podceňovat hygienická opatření a to se týče i těch, kteří nám je přikazují! No, ale při pohledu z okna vidím, že hodně lidí stále nic nepochopilo.