17.11.2019 Česká rep. slaví 30 let od sametové revoluce, která mi umožnila odjet do Francie a vstoupit do cizinecké legie. Dnes jsem se rozhodl, že končím s mojí aktivní činností a vydávám se na novou cestu. Tuto cestu jsem se rozhodl věnovat propojení všech veteránů na světě a pyramidě bezpečí s produktivními ochránci. Jsem zde a po celý život budu mít touhu pomáhat, budovat lásku a budu chtít zůstat jako originál.

Nedávno mě navštívila myšlenka a kladla mi otázku: „Proč toto vše dělám?“ Moje rychlá odpověď byla: „Protože jsem to vždy dělat chtěl!“ Stále mám v podvědomí, jak jsem si šel neustále za svým snem, který se rok od roku více zaostřoval a přinášel mi střípky, které se začali spojovat v jeden velký obraz cizinecké legie propojené do civilního života. Spojili se mi funkce jako vnímání, které přivolávalo poznání a to zase doplňovalo zamyšlení, které vytvořilo harmonické spojení. Moje osobní trpělivost je životní lekcí, která mi neustále říká, že potřeba vzdělání, jak materiálního, tak hlavně duchovního charakteru, je smysluplná a pomalinku mě přivádí k pochopení mojí existence zde na tomto světě.

Z důvodů ochrany soukromí YouTube je potřeba načíst vaše oprávnění. Pro více informací prosím navštivte naše Obchodní podmínky.
Přijímám